Takımımıza Katılın

Oslove Ink Ailesine Katılın!

Her geçen gün yatırımlar ve başarılar ile emin adımlar ile Tattoo ve Piersing sektöründe büyümekte olan Oslove ve Ink Stüdyosu sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar!

Potansiyel olarak tattoo sanatçılığına gönül vermiş üst düzey deneyimli veya henüz başlangıç seviyesinde ki kişi veya kişiler için gerekli eğitim ve koşullar karşılanması durumunda birlikte çalışmaya başlamak ve Oslove Ink Ailesi bünyesinde Global anlamda marka bilinirliği olan bir firmanın kanatları altında ün kazanmak için en doğru tercih olacaktır!

Oslove Ink Tattoo ve Piersing Stüdyosu’nda bizimle birlikte çalışmak isteyen tattoo sanatçıları, tattoo modelleri veya diğer iş pozisyonlarında ki başvurularınız için web sitemiz üzerinde ki formları kullanabilir veya web sitemiz üzerinde ki iletişim bilgilerinden faydalanarak bizlere ulaşabilirsiniz!

Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı

En az 2 yıllık tecrübeniz var ve geniş bir sanat ufkunuz olduğunu düşünüyor musunuz? Başvurunuzla birlikte portfolyonuzu bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz.

Dövme Tasarımcısı
Dövme Tasarımcısı

Photoshop ve benzeri programlarda planlama ve tasarım yapabilir misiniz? Yeterli İngilizce geliştirip konuşabiliyor musunuz? Başvurunuzla birlikte portfolyonuzu bize gönderin.

Diğer Pozisyonlar
Diğer Pozisyonlar

Stüdyodaki farklı pozisyonlar için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.