Kuruluş ve Tarihçe

2017 yılında bölge olarak Alanya’da faaliyetlerine başlamış olan Oslove Ink Tattoo ve Piercing Stüdyosu, başta Türkiye’nin birçok bölgesinde ve Avrupa’da hızla yayılan hizmet anlayışı ile sizlere ivedilikle hizmet vermektedir. Bu amaç ile kurulmuş olan firmamız, gerek uzman sanatkarlarımız, gerek ise sizlere sağlamış olduğu sosyal ve lojistik imkanlar ile Türkiye ve Avrupa’da adından söz ettirerek tüm dünyadan Tattoo ve Piercing severlerin öncelikli tercihi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Tattoo ve Piercing Hizmeti

Her biri alanında uzman olan sanatkarlarımız ile sizlerin ömür boyu taşımak isteyeceğiniz en iyi tattoo hizmetini sunmaktayız. İster realist çalışmalar olsun, ister romantik bir anlatım, ister fotoğrafik bir enstantane olsun, isterseniz simgeleşmiş bir imge! Siz yeter ki isteyin! Oslove Ink Tattoo ve Piercing stüdyosu size dilediğiniz tattoo ve piercing alanında en uzman yetiştirilmiş ve deneyimli sanatkarlar ile ivedilik ile hizmet vermektedir.

Global Bilinirlik

Yapmış olduğu hizmetler ile adından söz ettiren OsloveInk Tatto ve Piersing Stüdyosu, global anlamda marka bilinirliği artık bir çok ülkede bilinen ve sürekli olarak yurtdışından düzenli gelen müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunmaktadır.

Kapanış

Şu anda toplamda 5 Farklı Ülkede 12 adet Tattoo Stüdyosu ile birlikte her geçen gün büyümekte olan ve tattoo hizmeti verdiği her müşterisi ile birlikte büyüyen bir aile olarak emin adımlar ile yoluna devam etmektedirler.